Нажміть для зменшення тексту Нажміть для збільшення тексту
Про Компанію arrow Каталог arrow Терасна дошка

promo

 



Технічна характеристика терасної дошки PDF Печать E-mail
Ипе Лапачо
Ипе Лапачо
Терасна дошка
виготовляється з таких пород дерева як Іпе (Лапачо), Масарандуба, Мербау, Кумару, Бангкірай та інших екзотичних порід, які характеризуються високою стійкістю до гниття в вологих умовах експлуатації. Дошка застосовується поза приміщенням на відкритих площах, пірсах, терасах, доріжках навколо басейнів. Терасна дошка не чорніє та не втрачає надійність і твердість.
Також її доцільно використовувати для виготовлення корабельних палуб, мостів, доріг, настилів та інших споруд, експлуатація яких пов’язана з екстремальними механічними навантаженнями.

Терасна дошка має гладку чи з бороздами на лицевій стороні поверхню. Борозди забезпечують протидію сковзкості при намоканні терасної дошки. 

Типові дозміри: 19*90 мм, 19*140 мм чи 25*145 мм

Вологість деревини менше 30%.
Дошка укладається на лаги із деревини такої ж породи чи близької за технічними характеристиками. Для уникнення «викручення» вже готового настилу необхідно кріпити дошку на шуруп з шагом не більш ніж 1000 мм вздовж дошки. Укладку слід проводити з зазором між дошками по ширині в 3-5 мм.
Після укладки дошки можна її покрити лаком чи воском. Дошка не гниє при шліфуванні та легко відновлює свій першопочатковий вигляд. 



Последнее обновление ( 30.11.2008 г. )