ВАРТІСТЬ УКЛАДАННЯ

Найчастіше, ретельно вибираючи оздоблювальні матеріали для своєї квартири або будинку, уважно перевіряючи наскільки вони якісні, покупець довіряє їх монтаж не «дорогим» професіоналам, а «недорогій» комплексній бригаді. І допомагає йому при цьому «сарафанне радіо» – порадив друг, рекомендували знайомі і т. д. Зробити об’єктивну оцінку професійного рівня цієї бригади покупець не може, тому що не є експертом в цій галузі. У підсумку він змушений їм стати, навчаючись на помилках – і не тільки своїх, а тих, хто безпідставно називає себе «майстрами на всі руки».

Паркетні майстри СВIТ ПАРКЕТУ проходять обов’язкове стажування у виробників підлогових покриттів і виконують монтажні роботи тільки відповідно до нормативів державних будівельних правил, з урахуванням всіх інновацій і монтажних інструкцій. Кожен етап виконаних робіт ретельно контролюється досвідченими паркетними технологами.

ВАРТІСТЬ ПАРКЕТНИХ РОБІТ

 • Укладання ламінованого паркету (ламінату):
  120 грн/м2
 • Укладання паркетної дошки «плаваючим» методом:
  140 грн/м2
 • Приклеювання паркетної і інженерної дошки на стяжку:
  170 грн/м2
 • Комплексне укладання лакованої дошки (включаючи монтаж фанери):
  220 грн/м2
 • Реставрація (циклювання) старих підлог під «ключ» (шліфування, лакування):
  от 200 грн/м2

ЗВЕРНУВШИСЬ В НАШУ СЕРВІСНУ СЛУЖБУ З МОНТАЖУ ПІДЛОГОВИХ ПОКРИТТІВ. ВИ ОТРИМУЄТЕ БЕЗЛІЧ ПЕРЕВАГ

 • Подвійна гарантія (2 в 1) – за якість матеріалу і його укладання відповідає одна фірма
 • Якість укладання – паркетні бригади оснащені власним обладнанням, що відповідає найвищим вимогам
 • Підлога під «ключ» – ми пропонуємо не тільки паркет, а підлогу вцілому, включаючи всі необхідні витратні матеріали
 • Вибір технології – ми застосовуємо всі накопичені знання, щоб допомогти вам підібрати оптимальне рішення конструкції підлоги, як з економічної, так і технологічної точки зору
 • Контроль якості матеріалів для укладки
 • Експлуатаційна гарантія – 1рік

ЕТАПИ ОФОРМЛЕННЯ І ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПАРКЕТНІ РОБОТИ:

 1. ВИЇЗД ТЕХНОЛОГА
  Клієнт робить заявку на виїзд технолога. Об’єкт, на якому передбачається виконання паркетних робіт, відвідує технолог, який за допомогою професійного обладнання здійснює обстеження існуючої підлоги і робить необхідні виміри.

 2. РОЗРАХУНОК КОШТОРИСУ
  Технолог спільно з менеджером розраховує детальний кошторис, яка є, по суті, технічним проектом статі з усіма необхідними розрахунками матеріалів і робіт.

 3. ПРЕЗЕНТАЦІЯ
  Менеджер або технолог презентує кошторис клієнту, на підставі якої пропонується укласти договір.

 4. ПІДПИСАННЯ
  Клиент подписывает заказ-контракт и вносит предоплату, после чего паркетная бригада выполняет контрольную проверку готовности объекта к производству работ.

 5. ВИКОНАННЯ ПАРТКЕНИХ РОБIТ
  Паркетні роботи починаються, виконуються і завершуються відповідно до затвердженого в договорі графіком і специфікацією.

 6. ПІДПИСАННЯ АКТУ
  Після завершення паркетних робіт замовник здійснює приймання готового підлогового покриття, підписує акт здачі-приймання і виробляє остаточний розрахунок.

 7. ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ПЕРЕВІРКА
  Протягом одного року сервісна служба буде сприяти тому, щоб готову підлогу радував око, дарував тепло і створював в будинку затишок.

Пошук svitparketu.com

Логін

Зареєструватися

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

Відновлення паролю

Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.

КОШИК (0)

Додано в обране! Переглянути обране