ВИЇЗНИЙ ШОУРУМ

ЯК ЗАМОВИТИ МОБІЛЬНИЙ ШОУ-РУМ

Спеціалісти компанії Світ Паркету продумали кожну деталь, щоб допомогти Вам ознайомитись з підлоговими покриттями в максимально комфортних для Вас умовах. При виборі Вами взірців на нашому сайті, або по підбору підлогового покриття по Вашій візуалізації, ми доставляємо взірці на Ваш об’єкт де Ви зможете дати об’єктивну оцінку тому чи іншому взірцю, який буде привезений до Вас і тим самим прийняти правильне рішення щодо вибраного Вами покриття.

ЯК ПРАЦЮЄ МОБІЛЬНИЙ ШОУ-РУМ

Наша компанія поставила перед собою не просте завдання: допомогти своїм замовникам, перетворити процес проєктування дизайн інтер’єру з важкого, до простого та приємного. Тепер завдяки нашій компанії, побачити в себе на об’єкті взірці підлогового покриття, які Вас зацікавили не важче, а ніж замовити доставку піци.

ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЦЕ:

  1. зайти на наш сайт компанії https://svitparketu.com,
  2. розглянути те, що могло б Вас зацікавити, побачити в живу,
  3. повідомити про це нашому менеджеру.

Менеджер своєю чергою, допоможе з’ясувати Вашу адресу та час, для доставки обраних Вами взірців безпосередньо на Ваш об’єкт. Мобільний шоу-рум буде супроводжувати наш фахівець, який презентує Вам взірці обрані Вами та буде готовий надати Вам якісну, фахову та правильну консультацію, по матеріалу який Ви обрали.

ЯКА ВАРТІСТЬ ВИЇЗДУ МОБІЛЬНОГО ШОУРУМУ:

В межах м. Львів – 1000 грн.
За межі Львову до 20 км – 1500 грн.

При замовленні підлогового покриття яке Ви обрали, дані кошти будуть зараховані як аванс до вашого замовлення.

В ЧОМУ ПЕРЕВАГИ МОБІЛЬНОГО ШОУРУМУ:

Достатньо одного разу, скористатись нашою послугою шоу-руму, щоб оцінити всі переваги даної послуги:

– не потрібно витрачати свій дорогоцінний час поїздкою до нашого магазину,
– ніякого ризику відвідування суспільних місць і контактування з великою кількістю людей,
– унікальна можливість, побачити підлогу яку Ви обрали у власному інтер’єрі,
– можливість, досконало оцінити якість та зовнішній вигляд обраного Вами покриття не поспішаючи, в спокійній та виваженій атмосфері.

Скористатись мобільним шоурумом може кожен, хто цінує комфорт навіть у дрібницях. Ми розуміємо важливість якісної та фахової роботи, в любій ситуації яка склалась, тому в технічному оснащенні та налагодженій роботі фахівців сумніватись не прийдеться.
Менеджери нашої компанії заздалегідь допоможуть обговорити всі умови, щоб вибір підлогового покриття викликав у Вас тільки позитивні емоції без будь-яких натяків на дискомфорт.

Телефон +38 (067) 674 74 76

Пошук svitparketu.com

Логін

Зареєструватися

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

Відновлення паролю

Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.

КОШИК (0)

Додано в обране! Переглянути обране