Категорія: ПАРКЕТ

ЯК ВИБРАТИ МАСИВНУ ПАРКЕТНУ ДОШКУ?

ЯК ВДАЛО ВИБРАТИ Й КУПИТИ МАСИВНУ ПАРКЕТНУ ДОШКУ? Надійна і красива підлога як квартири, так і приватного будинку — масивна паркетна дошка. Ідеальні шумо- і теплоізоляційні властивості, жодного скрипу при ходьбі, відчуття, що під вами підлога “гуляє”. Масивна дошка довговічна: якісні виробники дають їй термін до 100 років. До того ж, її легко ремонтувати та […]

ЧИТАТИ ЯК ВИБРАТИ МАСИВНУ ПАРКЕТНУ ДОШКУ?

Ремонт і реставрація паркету

Паркет – одне з найбільш універсальних, і водночас довговічних покриттів для підлоги. Щоб збільшити термін служби паркету, можна використовувати покриття з спеціальним лаком, а також різноманітні засоби, що забезпечують догляд за паркетом. Це дозволяє такій підлозі зберегти початковий зовнішній вигляд на багато років. Але буває так, що подібна підлога все ж таки може вимагати ремонту.

ЧИТАТИ Ремонт і реставрація паркету

Пошук svitparketu.com

Логін

Зареєструватися

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

Відновлення паролю

Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.

КОШИК (0)

Додано в обране! Переглянути обране